Kierownik sklepu z zabawkami

P.W. World Toys

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą działającą w branży art. dla dzieci.

Posiadamy specjalistyczny sklep stacjonarny i internetowy.

Poszukujemy osób do pracy na stanowiskach doradca-sprzedawca (w sklepie stacjonarnym oraz internetowym).

Pracownik odpowiedzialny będzie, m.in. za:

• obsługę klientów sklepu stacjonarnego

• obsługę klientów sklepu internetowego

• sprzedaż i promocję produktów

• prawidłową ekspozycję towarów

• drobne prace porządkowe na terenie sklepu

Kandydat powinien cechować się inicjatywą i samodzielnością w działaniu, wysoką kulturą osobistą i nienaganną prezencją.

Wymagamy:

• komunikatywności i wysokiej kultury osobistej

• łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientem

• doświadczenia w pracy w sklepie

• samodzielnej organizacji pracy i realizacji powierzonych zadań

• umiejętności kreatywnego myślenia

• dyspozycyjności od poniedziałku do soboty

Dodatkowo:

Znajomość branży art. dla dzieci, doświadczenie w pracy przy projektach internetowych, umiejętność posługiwania w programach graficznych będą dodatkowymi atutami kandydata.

Miejsce pracy: Warszawa – Mokotów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego).

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w branży art. dla dzieci.<br/>Posiadamy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie