Kierownik sklepu SPAR

Kefirek S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • organizowanie sprzedaży w sposób maksymalizujący plany sprzedażowe i korzyści biznesowe
  • organizację pracy podległych pracowników w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania sklepu
  • zamawianie towaru w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży asortymentu
  • sporządzanie analiz i raportów
  • dbanie o dobry wizerunek sklepu, zgodny z obowiązującymi standardami
  • zapewnienie obsługi klientów na najwyższym poziomie

Oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia
  • minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w sieciach handlowych, w branży spożywczej
  • biegłości w pracy na planach i wskaźnikach sprzedażowych
  • nastawienia na osiąganie wyznaczonych celów i silnej motywacji sukcesów
  • umiejętności zarządzania i motywowania podległego zespołu
  • umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych
  • umiejętność rozwiązywanie konfliktów
  • komunikatywności, operatywności, otwartości na zmiany oraz dużego zaangażowania
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych- warunek konieczny

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania 3100 zł brutto + premia
  • pracę pełną wyzwań o dużym zakresie odpowiedzialności
  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego

proszę o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U.2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Sklepy Kefirek są idealnym miejscem na codziennie zakupy dla wszy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie