Kierownik sklepu BHP

Klient InfoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Dla naszego klienta z branży BHP poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA

  • Aktywna sprzedaż i obsługa Klienta poprzez wsparcie i kompetentne doradztwo w zakresie art. BHP
  • Stałe pozyskiwanie nowych Klientów
  • Dbanie o jakość ekspozycji sklepu oraz dobrą prezentację towaru
  • Odpowiedzialność za realizację wyników sprzedażowych sklepu

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy w branży BHP
  • Umiejętność pracy z Klientem
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Zatrudnienie na pełen etat
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.