Orienta Polska Sp. z o.o.

Kierownik serwisu

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łomianki

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się sprzedażą i serwisem myjni samochodowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie działem serwisu myjni samochodowych
- Nadzór nad montażem myjni oraz bieżącym serwisem
- Odpowiedzialność za wynik finansowy działu serwisu
- Przygotowywanie wycen oraz ofert usług
- Nadzór nad prawidłową realizacją umów
- Kontakt z klientami
- Przygotowywanie oraz dostosowywanie procedur oraz instrukcji

Wymagania:
- Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży myjni samochodowych
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- Wiedza z zakresu mechaniki oraz elektroniki
- Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
- Umiejętność delegowania zadań oraz motywowania zespołu

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)
- Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.