Devonshire

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, dealera samochodów osobowych, która realizuje nowy projekt w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko Szefa Serwisu

Kierownik Serwisu

Miejsce pracy: 00-803 Warszawa

Opis Stanowiska

odpowiedzialność za funkcjonowanie serwisu samochodów osobowych i użytkowych

kontrola i nadzór nad terminowością zleceń

zapewnienie najwyższej jakości usług serwisowych

realizacja założonych celów

zarządzanie zespołem serwisowym

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive

wykształcenie wyższe

doświadczenie w zarządzaniu zespołem

umiejętność zarządzania sektorem usług

znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

pracę dla rozpoznawalnej marki

pracę na stanowisku Kierownika Serwisu w nowo tworzonym projekcie

atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Cała Polska

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Devonshire WARSZAWA
Al. Jerozolimskie 56C
00-803 Warszawa
+48 22 820 93 60
biuro@devonshire.pl

Devonshire WROCŁAW
Ofiar Oświęcimskich 19
50-09 Wrocław
+48 797 021 610
wroclaw@devonshire.pl

www.devonshire.pl