Kierownik Serwisu/Utrzymania floty samochodów ciężarowych i maszyn

HRK S.A.

łódzkie, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, jednej z wiodących niemieckich firm działających w branży gospodarki odpadami poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Serwisu/Utrzymania floty samochodów ciężarowych i maszynMiejsce pracy: łódzkie

Zadania:

  • Nadzór i organizacja pracy działu transportu i mechaników;
  • Organizowanie napraw i przeglądów środków transportowych, urządzeń i maszyn roboczych;

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej sprzętu, w tym terminarz przeglądów i napraw;

  • Prowadzenie historii napraw sprzętu i ich analiza;

  • Kontrola eksploatacji maszyn, urządzeń i taboru samochodowego;

  • Rozliczenia z urzędem Marszałkowskim i innymi jednostkami kontrolnymi w zakresie wynikającym z prowadzenia usług transportowych;

  • Realizacja i optymalizacja zakupów części i usług związanych z parkiem samochodowymi i instalacjami;

  • Realizacja zakupów inwestycyjnych;

  • Zapewnienie prawidłowego prowadzenia prac pożarowo niebezpiecznych;

  • Nadzorowanie ubezpieczeń sprzętu i pojazdów oraz prowadzenie likwidacji  szkód.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn);

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w serwisie lub w firmach posiadających własną flotę pojazdów, maszyn;

  • Mile widziana znajomość metod zarządzania gospodarką magazynową;

  • Bardzo dobre zdolności analityczne oraz umiejętność planowania pracy własnej oraz podległego zespołu;

  • Znajomość przepisów BHP;

  • Znajomość MS Exel na dobrym poziomie;

  • Umiejętność kierowania podległym zespołem.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży;

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Możliwości rozwoju zawodowego;

  • Rynkowe wynagrodzenie;

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.