Kierownik Serwisu - Maszyny budowlane i wiertnicze

SM Polska Sp. z o.o. S.K.

32-086 Węgrzce, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie zespołu w sposób zapewniający Klientom usługi na najwyższym poziomie, jak również dbanie o dobre relacje z klientami oraz dobre imię firmy.

Do podstawowych obowiązków Kierownika Serwisu należy:
• zarządzanie i rozwój podległego mu zespołu Serwisantów,
• zarządzanie relacjami z Klientami, kontakt z dostawcami,
• realizacja wyznaczonych celów biznesowych oraz wdrażanie procesów i procedur firmy oraz czynny udział w ich ulepszaniu,
• planowanie napraw serwisowych, prac konserwacyjnych i gwarancyjnych,
• przeprowadzanie napraw maszyn,
• współpraca z innymi działami firmy
• zarządzanie pracą działu serwisu i części zamiennych,
• planowanie zasobów magazynu części zamiennych,
• doradztwo techniczne,
• raportowanie zgodnie z przyjętymi procedurami.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
• wykształcenie wyższe techniczne.
• wiedza z zakresu hydrauliki siłowej, elektryki, elektroniki, mechaniki maszyn,
• umiejętność czytania schematów hydraulicznych i elektrycznych,
• doświadczenia w zarządzaniu zespołem
• dobrej znajomości języka angielskiego lub/i włoskiego
• znajomości MS Office
• umiejętności podejmowania decyzji, także pod presją
• dyspozycyjność,
• prawo jazdy kat.B

W zamian oferujemy:
• pracę na podstawie umowy o pracę
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego
• wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i posiadanych kwalifikacji.

Prezentacja firmy

SM POLSKA Sp. z o.o. została powołana w 2015 roku jako wyłączny przed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca