Kierownik serwisu (m/k)

Trenkwalder

Pruszków, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków
Obowiązki:
  • planowanie pracy serwisu oraz odpowiednie prowadzenie go mając na celu maksymalizacje efektywności i rentowności,
  • przygotowywanie strategii rozwoju organizacji oraz bieżąca jej weryfikacja w odpowiedzi na zmiany,
  • weryfikacja realizowanych zadań, zwiększanie ich rentowności poprzez implementacje odpowiednich zmian,
  • efektywne zarządzanie zespołem (5) pracowników serwisu, oraz dbanie o ich stały rozwój i poszerzanie kwalifikacji,
  • odpowiednie reprezentowanie działu w kontaktach z kluczowymi klientami firmy,
  • analiza działań konkurencji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • minimum dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny,
  • proaktywna postawa i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność zarządzania zespołem oraz budowania zaangażowania w zespole,
  • silna motywacja i nastawienie na cel,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilną pracę u lidera w branży,
  • realny wpływ na rozwój firmy i podległego działu,
  • wysokie zarobki oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników,
  • pracę w zespole najlepszych profesjonalistów w branży,
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy i kwalifikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.