Kierownik Serwisu Kurierskiego

Inpost SA

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy nowoczesną firmą kurierską, a będąc częścią Grupy Kapitałowej Integer realizujemy innowacyjne projekty w logistyce i branży e-commerce. Naszą flagową usługę - Paczkomaty® InPost - poznali i pokochali nie tylko Polacy, ale także miliony użytkowników w ponad 20 krajach świata.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie serwisem kurierskim,
  • Koordynowanie i monitorowanie pracy kurierów,
  • Dbanie o podnoszenie jakości świadczonych usług,
  • Raportowanie i odpowiedzialność za wyniki serwisu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w firmach logistycznych, spedycyjnych bądź kurierskich,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość topografii miasta i okolic,
  • Predyspozycje do zarządzania zespołem,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Łatwość odnajdywania się w nowych sytuacjach,
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferowane warunki pracy:

  • Praca w zgranym zespole,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa Integer.pl SA jest jedną z najskuteczniejszych firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Kadra zarządzająca