Kierownik Serwisu Huawei

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Nadzorowanie pracy oraz zarządzanie personelem, w tym układanie grafiku, delegowanie zadań, podział obowiązków, rozpoznawanie potrzeb szkoleniowych, przekazywanie informacji zwrotnej, coaching.
  • Komunikowanie celów, budowanie wśród pracowników świadomości marki,
  • Przekazywanie w zespole informacji dotyczących promocji, produktów oraz przekazywanie wiedzy technicznej,
  • Dbałość o prawidłowe raportowanie, zapewnianie realizacji celów poprzez szczegółową analizę danych,
  • Zarządzanie codziennymi aktywnościami pracowników, wprowadzanie standardów Huawei, a także odpowiedzialność za wprowadzenie oraz osiągnięcie jak najwyższego poziomu obsługi Klienta,
  • Zapewnienie stałej dostępności części zapasowych,
  • Radzenie sobie ze skargami, problemami oraz sytuacjami awaryjnymi w sposób profesjonalny,
  • Dbałość o przestrzeganie procedur BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Informatyka lub podobne)
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Serwisu (lub podobnym) w branży IT/ telefonów komórkowych,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (biznesowego oraz technicznego)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w salonie firmowym producenta telefonów komórkowych,
  • Doświadczenie w pracy z telefonami z oprogramowaniem Android,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, doświadczenie w tworzeniu raportów oraz prezentacji,
  • Umiejętność posługiwania się danymi analitycznymi oraz raportowania,
  • Dobre rozumienie procesów IT, serwisu oraz zarządzania projektami technicznymi,
  • Świetne zdolności interpersonalne, umiejętności zarządzania zespołem oraz zdolności przywódcze.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w prestiżowej firmie,
  • Możliwość zapozniania się z najnowszymi technologiami,
  • Możliwość korzystania z benefitów Adecco (karty sportowe, ubezpieczenia grupowe, bony).

Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego biura przy ul. Peowiaków 10/1 (w godz. 8-16) bądź do kontaktu telefonicznego pod numerem 723 193 137/723 320 180

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Numer referencyjny: KSH/LUB/09/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.