KIEROWNIK SEKTORA - przyszły DYREKTOR SKLEPU DECATHLON EASY

Koodza Sp. z o.o.

RYBNIK, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kochasz sport, kontakt z ludźmi i nowe wyzwania? Przeżyj z nami ambitną zawodową przygodę!

Jesteśmy młodym i energicznym zespołem pasjonatów sportu, odpowiedzialnych za projekt rozwoju na polskim rynku francuskiej sieci dyskontowych sklepów sportowych- Decathlon EASY

Naszym klientom oferujemy dobre produkty, super ceny i dużo uśmiechu.

Naszym pracownikom - fajną sportową atmosferę pracy, ciekawe zawodowe wyzwania i szanse szybkiego rozwoju - dlaczego?

Bo niezłomnie wierzymy, że to ludzie, których zatrudniamy - tworzą projekt i decydują o jego sukcesie!

W związku z planami szybkiego rozwoju poszukujemy kandydatów do naszego trzeciego w Polsce sklepu na stanowisko:

Kierownik Sektora - przyszły Dyrektor Sklepu

Miejsce pracy: Rybnik

Region: śląskie

Numer referencyjny: KIEROWNIK-RYBNIK/EASY

Będziesz odpowiedzialny za:

Zarządzanie powierzchnią sprzedaży sektora sklepu,

Rekrutację, szkolenie i zarządzanie pracownikami,

Dostosowanie oferty handlowej i polityki cenowej do potrzeb lokalnego rynku,

Odpowiedzialność za wyniki ekonomiczne swojego sektora (przychody, koszty, zapas, wynik ekonomiczny),

Współudział w zarządzaniu sklepem.

Jeżeli jesteś:

Ambitnym absolwentem uczelni wyższej,

Osobą energiczną, lubiącą działać i chętnie podejmować nowe wyzwania,

Regularnie uprawiasz sport i często się uśmiechasz,

Fascynuje Cię handel i lubisz zarządzać zespołem,

Jesteś mobilny geograficznie na terenie kraju tzn. gotowy do zmiany miejsca zamieszkania w zależności od potrzeb firmy.

To właśnie Ciebie szukamy!

Oferujemy:

Pracę w małym zgranym zespole pasjonatów sportu,

Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,

Szybko rosnącą odpowiedzialność związaną z co raz szerszym zakresem obowiązków,

Szkolenia oraz możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu zespołem,

Atrakcyjne i rosnące w zależności od osiąganych wyników wynagrodzenie,

Pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentu CV klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Decathlon EASY jest nową na polskim rynku siecią dyskontów sporto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie