Kierownik Sekcji Rozliczeń

Baltona S.A.

Warszawa, mazowieckie

Warszawa

Grupa Baltona jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak Porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Do naszej centrali poszukujemy osób na stanowisko

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Nadzór nad płynnością finansową spółek z Grupy
  • Aktualizacja prognoz cash flow spółek
  • Utrzymywanie kontaktów z bankami w zakresie bieżącej współpracy, finansowania, wymiany walutowej, gwarancji bankowych
  • Nadzór nad terminową realizacją płatności, kontrola zobowiązań i należności
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz na potrzeby Zarządu, Grupy, Banku, Ubezpieczycieli oraz Akcjonariuszy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane w zakresie rachunkowości);
  • Doświadczenie w pracy w księgowości;
  • Znajomość przepisów dot. rachunkowości, w tym MSR/MSSF;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel);
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów płacowych i pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie multisport oraz ubezpieczenia na życie i inne).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.