KIEROWNIK SEKCJI DROGOWO-MOSTOWEJ

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH

Ryki, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0009

Obowiązki:

- współudział w przygotowaniu projektów planów finansowych w zakresie utrzymania i ochrony dróg i mostów;
- realizowanie zadań w zakresie inżynierii ruchu - opracowanie i uzgodnienie projektóe organizacji ruchu;
- dokonywanie pomiarów natężeń ruchu drogowego;
- współudział w prowadzeniu ksiąg budowlanych dróg, mostów, budynku ZDP;
- nadzór merytoryczny w zakresie realizacji zadań i obowiązków wykonywanych przez bezpośrednio podległe stanowiska pracy;
- czuwanie nad tokiem i terminowością wykonywania zadań Sekcji;
- współudział w przygotowaniu dokumentacji przetargowej;
- sprawdzanie przychodzącej do Zarządu dokumentacji projektowo-kosztorysowej;
- sprawdzanie faktur i cen za roboty zlecone wykonawcom;
- dokonywanie systematycznych objazdów dróg i mostów w celu oceny ich stanu technicznego i zidentyfikowania zagrożeń dla użytkowników dróg z adnotacją w dzienniku objazdu dróg;
- nadzór nad zabezpieczeniem przeszkód, których nie da się natychmiast usunąć poprzez odpowiedni ich oznakowanie;
- czuwanie nad prawidłowym utrzymaniem i konserwacją pionowego i poziomego oznakowania dróg, utrzymanie istniejącego zadrzewienia oraz wycinka drzew przydrożnych;
- organizowanie koszenia i niszczenia chwastów na poboczach i skarpach rowów oraz przestrzeganie utrzymania czystości jezdni i obiektów mostowych;
- czuwanie nad prawidłowym utrzymaniem przepustów drogowych, mostów oraz prawidłowym systemem ich odwodnienia;
- dokonywanie przewidzianych przepisami przeglądów obiektów mostowych pod względem bezpieczeństwa ruchu, zabezpieczenie trwałości konstrukcji, składanie wymaganych protokołów przeglądów w Zarządzie, kontrola pracy łożysk na mostach oraz ich wskaźników. Kontrola obiektów mostowych w czasie spływu wód;
- współpraca z Sekcją techniczną w zakresie przeciwpowodziowej ochrony mostów oraz wprowadzenie nowych technologii materiałów do utrzymania mostów;
- czuwanie nad przestrzeganiem przepisów porządkowych na drogach i mostach a w szczególności ochronie dróg mostów przed zniszczeniem i zanieczyszczeniem pasówdrogowych oraz znaków rozgraniczających i reperów;
- zgłaszanie potrzeb w zakresie robót remontowych i utrzymaniowych;
- Współpraca w Urzędami Administracji Państwowej Samorządowej i Policją w zakresie spraw związanych z budową i utrzymaniem dróg powiatowych;
- nadzór i kontrola nad właściwym oznakowaniem wszelkich robót prowadzonych w pasie drogowym;
- usuwanie z pasa drogowego tablic reklamowych, których ustawienie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego lub nie zostało zugodnione z ZDP;
- nadzór nad pracą robotników fizycznych i kierowców wykonujących prace drogowe;
- nadzór robót przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie powiatu;
- prowadzenie sprawozdawczości z zakresu działania sekcji;
- udział w końcowych i okresowych odbiorach robót;
- współpraca z sekcjami ZDP w Rykchach w zakresie prowadzonych spraw;
- przestrzeganie dyscypliny pracy oraz przepisów BHP i p.poż.;
- przestrzeganie tajemnicy służbowej;
- wykkonywanie innych prac zleconych przez przełożonego wynikających z zakresu działania ZDP w Rykach.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • czytanie rysunków technicznych
  • Komunikatywność, otwartość
  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
  • prawo jazdy kat B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Oferty należy składać w zamkniętej kopercie osobiści w siedzibie Zarządu Dróg Powiatowych w Rykach ul. Kolejowa 5, 08-500 Ryki z adnotacją "Nabór na wolne stanowisko urzędnicze Kierownik Sekcji Drogowo-Mostowej" od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 w terminie od 07 stycznia 2020 do 31 stycznia 2020, do godz. 15.00. Szczegóły oferty: https://zdpryki.e-biuletyn.pl/index.php?id=61&p1=szczegoly&p2=411

Miejsce pracy: Kolejowa 5, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 4

Wymagane dokumenty: komplet dokumentów

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy