Wójcik Fashion S. A. - 3
WÓJCIK FASHION S.A.

Wójcik to polska marka odzieży dziecięcej, dobrze znana dzisiejszym rodzicom i samym dzieciom. Historia firmy sięga 1987 roku.

Podstawą filozofii marki Wójcik jest przekonanie, że doskonałość całości powstaje przez doskonałości każdego detalu. Dlatego ubrania z metką Wójcik mają tak duży wpływ na kreowanie "mody" dla najmłodszych i nieco starszych dzieci. Kolekcje odzieży Wójcik wyróżniają się inspirującą kolorystyką i oryginalnymi zdobieniami. Zachowują przy tym niezrównany komfort użytkowania.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

KIEROWNIK SALONU

Miejsce pracy: Łódź, Płock, Tarnów

Opis stanowiska:

Kierownik Salonu jest odpowiedzialny za całokształt działań w sklepie oraz organizacje pracy podległych pracowników, obsługę klienta i powierzone mienie Firmy.

Opis podstawowych obowiązków:

  • organizowanie pracy sprzedawców zgodnie z procedurami i wytycznymi oraz określanie zadań dla sprzedawców,
  • dbanie o właściwe zatowarowanie sklepu,
  • realizacja i kontrola dostaw bieżących, przyjęcie dostaw, metkowanie i zabezpieczenie towaru zgodne ze standardami, przyjmowanie awizacji dostaw, kontrola przyjęcia dostaw,
  • kontrola zamówień materiałów dekoratorskich i marketingowych,
  • przygotowanie raportów na temat - towarów słabo rotujących,
  • nadzór nad stanowiskiem kasowym i osobami korzystającymi z niego,
  • kontrola wartości udzielanych rabatów kasowych, sprawdzanie logowań kasjerów,
  • nadzór nad przygotowanie konwojów i dokumentacji do banku,
  • rozliczanie sprzedaży z poprzedniego dnia i bieżąca kontrola dokumentacji z tym związanej,
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy i procedurami,
  • sprawdzenie towaru pod względem zabezpieczeń na sali sprzedaży,
  • zapewnienie ekspozycji zgodnej z wytycznymi i standardami VM,
  • nadzór nad aktualizacją cen,
  • terminowe sporządzanie dokumentacji sprzedażowej, księgowej oraz kadrowej do centrali,
  • przygotowanie i bieżąca weryfikacja ewidencji czasu pracy podległych pracowników,
  • przeprowadzanie i przygotowanie inwentaryzacji na sklepie oraz sporządzanie dokumentacji inwentaryzacyjnej.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej i urządzeń biurowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoki poziom dbałości o wizualizację salonu,
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy,
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym minimum 2 lata.

Naszym Pracownikom proponujemy:

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
  • stabilne warunki zatrudnienia-umowa o pracę na pełny etat.
  • wyjątkową atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą poniższego przycisku: