Opis stanowiska pracy

1. Realizacja planów sprzedażowych : indywidualnych i zespołowych.
2. Planowanie i wdrażanie działań podnoszących wyniki i jakość obsługi.
3. Kontrola przestrzegania standardów pracy oraz procedur.
4. Delegowanie i egzekwowanie powierzonych zadań.
5. Coaching i motywowanie podległego zespołu.
6. Nadzór nad powierzonym mieniem.

Wymagania

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem w punkcie sprzedaży bezpośredniej
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
- nastawienie na cel
- umiejętność budowania trwałych relacji interpersonalnych
- poszukiwane atuty to również: zainteresowanie nowinkami telekomunikacyjnymi, łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność, samodzielność, dokładność, dyspozycyjność, pracowitość, odpowiedzialność, sumienność

Prezentacja firmy

Obsługa Klientów Biznesowych oraz Klientów Indywidualnych w zakre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Kadra zarządzająca