Szachownica

Kierownik Salonu (pełen etat)

Miejsce pracy: Wołomin, Galeria Wołomin, Salon Szachownica
Produkty zawsze w atrakcyjnych cenach, otwartość na nowości i zgrany zespół Pracowników, to właśnie te elementy zdecydowały o sukcesie sieci odzieżowej Szachownica.

Obecnie sieć posiada 80 salonów odzieżowych usytuowanych w galeriach handlowych oraz popularnych deptakach średnich miast.

Stabilny rozwój i bardzo dobre wyniki finansowe stawiają nas w czołówce najprężniej rozwijających się sieci odzieżowych w Polsce.

Dołącz do nas i rozwijaj się z NAMI!

Twoje Zadania

  • kompleksowe zarządzanie podległym salonem
  • codzienne organizowanie pracy własnej i podległego zespołu
  • wspieranie i rozwijanie współpracowników
  • motywowanie i zachęcanie do efektywnej pracy
  • dbanie o zatowarowanie, ekspozycję i porządek w salonie
  • kontrola obowiązujących standardów i procedur
  • realizowanie zadań operacyjnych

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjną podstawę
  • stała comiesięczna premia
  • wypłata zawsze na czas
  • liczne konkursy z nagrodami finansowymi
  • kompleksowe wdrożenie
  • ścieżka kariery
  • pracę w młodym zespole

Twoje Kompetencje

  • doświadczenie na stanowisku kierownika salonu (warunek konieczny)
  • duża samodzielności w działaniu,
  • wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania
  • zdolności organizacyjne, konsekwencja w działaniu
  • wysoki poziom komunikatywności
  • znajomość obsługi komputera
  • zaangażowanie i otwartość na nowe rozwiązania
  • kreatywność

NIE wymagamy znajomości j. Angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.