Kierownik salonu Orange

GTI Sp. z o.o.

Dębica, podkarpackie

Zainspiruj się pracą jako:

 Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość osobistego rozwoju (bezpłatne szkolenia)
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami

Zadania:

  • zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym
  • realizowanie wytyczonych celów ilościowych i jakościowych
  • dbanie o wizerunek marki oraz dobre imię podległego salonu sprzedaży
  • rozliczanie podległych pracowników z wyników ich pracy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (matura)
  • znajomość standardów obsługi klienta
  • znajomość pakietu office (Word, Excel)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży telekomunikacyjnej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.