Kierownik Salonu Odzieżowego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

- Zarządzanie zespołem pracowników w salonie;
- Zarządzanie pracą salonu;
- Realizowanie najwyższej jakości obsługi klienta salonu w sposób zgodny z obowiązującymi w firmie standardami;
- Realizowanie wytyczonych celów sprzedażowych;
- Zarządzanie aranżacją przestrzeni handlowej;
- Współpraca z centralą firmy;
- Raportowanie wyników swojej pracy zgodnie ze standardami;
- Odpowiedzialność za ekspozycję towaru.

Wymagania:

- Doświadczenie na analogicznym stanowisku lub stanowisku Z-cy Kierownika lub Kierownika Działu;
- Bardzo dobra znajomość procesu sprzedaży oraz umiejętność przekazywania swojej wiedzy;
- Umiejętność zarządzania pracą salonu i podległego zespołu;
- Zdolność analizy danych sprzedażowych oraz zarządzania asortymentem na sali sprzedaży,
- Wysokie zdolności w zakresie komunikacji,
- Umiejętności organizacyjne i wyznaczania priorytetów,
- Poczucie estetyki i znajomość zasad VM oraz doświadczenie praktyczne w tym zakresie.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt menedżerski (o działalność gospodarczą);
- Motywujący system wynagrodzenia (atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników sprzedaży);
- Możliwość pracy w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: KSO/2016/LUB
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.