Kierownik Salonu odzieżowego Grudziądz

Jobman Group Sp. z o.o.

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pacy na stanowisku:

Kierownik Salonu odzieżowego

Miejsce Pracy; Grudziądz

Oferujemy:

· umowę o pracę i bezpośrednie zatrudnienie w jednym z salonów odzieżowych na terenie Grudziądza (galeria),

· stawkę podstawową oraz wynagrodzenie prowizyjne po okresie próbnym,

· możliwość rozwoju poprzez pakiet szkoleń,

· pracę w jednej z największych firm odzieżowych w Polsce.

Obowiązki:

· kompleksowa zarządzanie salonem w każdym zakresie jego funkcjonowania wg. obowiązujących procedur,

· zarządzanie zespołem, dążenie do osiągnięcia postawionych celów sprzedażowych,

· zarządzanie czasem pracy pracowników, zarządzanie dokumentacją pracownicza i salonu,

· wizualizacja VM,

· rekrutacja pracowników.

Wymagania

Wymagania:

· doświadczenie na samodzielnym podobnym stanowisku w zarządzaniu punktem handlowym, względnie zmianą lub własna działalność min. 2 lata,

· doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem,

· wykształcenie ukończone (min. średnie),

· samodzielność, sumienność, uczciwość, rzetelność i terminowość,

· doskonała organizacja pracy własnej oraz zespołu pracowników,

· umiejętność efektywnego delegowania zadań i rozliczania,

· determinacja w realizacji celów,

· umiejętność pracy w zespole,

· umiejętność zarządzania zespołem, motywowania pracowników.