Kierownik Salonu Obuwniczego Badura - Gdynia Riviera

Badura S.A.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

 Zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników , w tym organizowanie pracy , motywowanie oraz szkolenie podległego zespołu
 Dbałość o dobry wizerunek sklepu oraz ekspozycji ( VM )
 Wyznaczanie celów indywidualnych podległemu personelowi
 Monitoring wyników sprzedażowych oraz indywidualnej realizacji założeń podległego personelu
 Bieżąca kontrola przestrzegana regulaminów oraz procedur obowiązujących w firmie
 Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji księgowo kadrowej
 Systematyczna praca na wskaźnikach sprzedażowych
 Efektywne zarządzenie sklepem zmierzające do realizacji wyznaczonych planów handlowych
 Aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę klienta , w oparciu o funkcjonujące standardy firmy
 Rekrutacja pracowników

Wymagania

 Minimum rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w branży obuwie lub fashion
 Posiadanie wiedzy i umiejętności z zakresu sprzedaży oraz zarządzania zespołem
 Posiadanie wiedzy z zakresu zarządzania czasem pracy podległego personelu
 Umiejętność pracy w grupie , oraz nawiązywania kontaktów
 Posiadanie wiedzy z zakresu delegowanie i rozliczanie zadań
 Umiejętność pracy na wskaźnikach sprzedażowych
 Entuzjazm i dynamika w działaniu
 Sumienność , odpowiedzialność oraz uczciwość
 Dyspozycyjność
 Nienaganna kultura osobista

Oferujemy :
 Stabilną pracę w Polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 Stałe wynagrodzenie na umowę o pracę
 Atrakcyjny system premiowy
 Profesjonalny system szkoleń w zakresie zarządzania oraz produktowych i sprzedażowych
 Możliwość rozwoju w Firmie oraz podnoszenie swoich kwalifikacji ( zostań trenerem wewnętrznym )
 Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.
 Atrakcyjny system rabatów dla pracowników na ofertę proponowaną przez firmę

Prezentacja firmy

Firma Badura jest szybko rozwijającą się marką obuwniczą na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca