Kierownik Salonu grupy C

Meble Black Red White S.A.

Łęczyca, łódzkie

Jesteśmy firmą od wielu lat działającą na rynku branży meblarskiej. Eksportujemy nasze produkty do ponad 40 krajów świata. Projektujemy i produkujemy meble w ponad 20 zakładach w Polsce i za granicą. Działamy poprzez sieć sprzedaży, posiadamy salony własne i partnerskie. Produkcja naszych mebli wynika z pasji i wysokiego zaangażowania wszystkich naszych Pracowników. Wspólnie tworzymy dobre miejsce pracy. Dbamy o dobre relacje, efektywność i zachowanie wysokich standardów.

Nasza Spółka Meble Black Red White Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łęczyca

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Kilkuletnie (min. 3 lata) doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w organizacji pracy w handlu detalicznym.
  • Umiejętność pracy z procedurami i standardami.
  • Umiejętność analizy danych liczbowych oraz poszukiwania niestandardowych rozwiązań poprawiających wyniki, efektywność, komfort, bezpieczeństwo pracy, etc.
  • Cechy lidera, empatia i szacunek do ludzi.
  • Pracowitość, zaangażowanie, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu.

Dlatego warto u nas pracować:

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
  • Zadbamy o Twój profesjonalny rozwój, dzięki specjalistycznym szkoleniom, w ramach naszej Akademii.
  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie salonem o powierzchni ok. 1300 m2.
  • Zarządzanie podległym zespołem i motywowanie pracowników do osiągania celów sprzedażowych.
  • Organizowanie pracy własnej i podległego zespołu.
  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa sprzedażowa Klientów wewnętrznych i zewnętrznych, zgodnie ze standardami.
  • Profesjonalna obsługa Klienta w zakresie płatności i zapewnianie przepływu dokumentacji finansowo - księgowej.
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe salonu i realizację celów sprzedażowych.
  • Planowanie krótko i długoterminowe.
  • Analiza sprzedaży podległych zespołów i poszukiwanie możliwości rozwoju.
  • Przygotowywanie raportów okresowych.
  • Przestrzeganie standardów i procedur.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej Firmie wyślij CV przez formularz zamieszczony w linku poniżej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.