Kierownik Salonu Firmowego T-Mobile w Gnieźnie

T-Mobile Polska S.A. (se)

Gniezno, wielkopolskie

W T-Mobile Polska S.A. wierzymy, że życie jest bogatsze, kiedy dzielimy się swoimi emocjami i doświadczeniami. Dlatego T-Mobile gwarantuje miejsce pracy, w którym zmiana oznacza szansę na postęp i innowacje. Miejsce wzajemnej inspiracji i niezwykłych wyzwań. Zapraszamy do współpracy!

Miejsce pracy: Gniezno

Nr ref.: 51834

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie działań administracyjnych sklepu
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe placówki
  • Bieżąca analiza i raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym i w bezpośredniej obsłudze klienta
  • Nastawienie na realizację ambitnych celów jakościowych i ilościowych
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb klientów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Inspirujący sposób oddziaływania na innych
  • Umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach niestandardowych
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Samodzielność w działaniu i branie odpowiedzialności za podjęte decyzje
  • Wyższe wykształcenie
  • Obsługa komputera w ramach pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o zarejestrowanie swojej aplikacji pod adresem:
T-Mobile Polska S.A.
Sekcja Rekrutacji

ul. Marynarska 12
02-674 Warszawa
www.t-mobile.pl