Opis stanowiska pracy

Hotel Piaskowy *** Restauracja Kameralna poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK SALI

Oferujemy :

- możliwość budowania ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
(Zdobywca nagrody Traveller's Choice 2014 serwisu TripAdvisor, Złoty Standard w Obsłudze Klienta, Polish Product w kategorii Hotel Roku oraz Firma Roku)
- umowę o pracę
- pracę w młodym zespole i w miłej atmosferze
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia

Wymagania

Stawiane wymagania :

- nadzorowanie pracy podległego personelu podczas obsługi Gości
- kontrola wyglądu personelu
- ustalanie grafików oraz podział pracy
- kontrolowanie przestrzegania zasad, przepisów
- dbanie o utrzymanie czystości na sali konsumpcyjnej, magazynach, zapleczach
- profesjonalna  oraz serdeczna  obsługa  Gości,
- umiejętność tworzenia i podtrzymywania dobrych relacji z Gośćmi
- znajomość języka angielskiego w stopniu  komunikatywnym
- przyjmowanie reklamacji Gości
- kontrola zużycia napoi alkoholowych i bezalkoholowych
- kontrola magazynów: stany magazynowe, braki, zapotrzebowanie
- planowanie i koordynowanie przebiegu imprez
- umiejętność pracy pod presją czasu
- kreatywność i otwartość na zmiany
- dyspozycyjność
- brak nałogów

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy do dołączenie poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych”

Prezentacja firmy

Hotel Piaskowy *** Restauracja Kameralna położony jest w niezwykl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka