Kierownik Sali w Restauracji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników
  • prawidłowe planowanie pracy podległemu zespołowi
  • zarządzanie i dbanie o wizerunek restauracji
  • udział w akcjach promocyjnych
  • współpraca z Szefem Kuchni/ Managerem Sprzedaży
  • kontakt z dostawcami
  • optymalizacja kosztów zakupów
  • dbanie o wysoki standard usług oraz zadowolenie klientów restauracji

Wymagania:

  • pasja do gastronomii
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność organizowania pracy sobie i zespołowi
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość HACCP
  • mile widziana znajomość serwisu i prawidłowej obsługi Klienta w Restauracji
  • dyspozycyjność (praca także w weekendy)
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • system premiowy
  • praca w młodym i zgranym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet socjalny
  • pracę w renomowanej restauracji

Miejsce pracy: okolice Bielan Wrocławskich (Ołtaszyn)
Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: LZR/G/2017/WRO/AP
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.