Opis stanowiska pracy

KIEROWNIK SALI

Zatrudnienie bez pośredników - bezpośrednio u pracodawcy!

Miejsce pracy: Będzin, RESTAURACJA ***** SALA BANKIETOWA

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie działem sali,
  • koordynowanie pracy podległego personelu,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • dbanie o standard obsługi gości,
  • kontrolowanie pracowników,
  • raportowanie.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
• min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• umiejętność zarządzania personelem,
• umiejętność organizacji pracy własnej i podległego personelu,
• wysokie zdolności interpersonalne,
• wysoka kultura osobista,
• zdolności analityczne,
• cierpliwość, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy:
• stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej sieci hoteli,
• duże możliwości rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane pracą prosimy o aplikację swojego CV wraz ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Przyjemne miejsce pracy z dużym potencjałem rozwoju.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia