Opis stanowiska pracy

Kierownik Sali Restauracyjnej w Hotelu w okolicy Wałbrzycha

Zadania:

• Zarządzanie restauracją
• Ustalanie grafików i szkolenia pracowników
• Stan magazynów i zamówień,
• Dbanie o wizerunek i stan sali

Wymagania:

Doświadczenie w branży gastronomicznej w zarządzaniu restauracjami
Doświadczenie managerskie
Umiejętność planowania i zarządzania budżetem
Zdolność analitycznego i strategicznego myślenia
Ukierunkowanie na osiąganie wyników oraz konsekwencja w realizacji założonych celów
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Elastyczność i otwartość na zmiany
Prawo jazdy Kat. B

Współpraca z kuchnią
- dbanie o wizerunek restauracji
- praca podczas bankietów i innych imprez obsługiwanych przez restaurację
- znajomość menu oraz karty win.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Miłą i przyjazną atmosferę pracy

Prosimy osoby zainteresowane ofertą o kontakt z biurem pod numerem telefonu

74/ 856 60 80 Agencja Pracy Pollux w Świdnicy

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka