Kierownik Robót

Erbud S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Erbud S.A.

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Od: Erbud S.A.
Miejsce pracy: Wrocław

Grupa ERBUD posiada ponad 25-letnie doświadczenie w realizacji prestiżowych projektów budowlanych. Na polskim rynku jest jedną z pięciu czołowych grup budowlanych. Działalność grupy jest realizowana w segmentach: budownictwo kubaturowe, budownictwo inżynieryjno - drogowe, budownictwo przemysłowe oraz inżynieria i serwis dla energetyki. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W związku z aktualnie realizowanymi oraz nowymi projektami, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami oraz koordynacja prac budowlanych;
  • Przygotowywanie harmonogramów i preliminarzy dla poszczególnych etapów robót;
  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy podwykonawców;
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji budowlanej;
  • Sprawdzanie dokumentacji wykonawczej;
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej;
  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP.

Profil Kandydata/ki:

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym;
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności
  • konstrukcyjno – budowlanej;
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane doświadczenie w projektach budowlanych w segmenci komercyjnym,infrastruktury publicznej, inżynieryjnym lub przemysłowym;
  • Doświadczenie w nadzorze i koordynacji prac podwykonawców;
  • Umiejętność pracy z dokumentacją projektową;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCAD;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolność do egzekwowania delegowanych obowiązków;
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Decyzyjność w powierzonym obszarze;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pakiet ubezpieczeniowy, medyczny i sportowy.