Mostostal Warszawa S.A.

Mostostal Warszawa SA jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona - hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w ponad 30 krajach na świecie.

Kierownik Robót

Miejsce pracy: Warszawa

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne,
  • uprawnienia budowlane wykonawcze w branży konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń,
  • doświadczenie w pełnieniu funkcji Kierownika Robót/Budowy po stronie firmy wykonawczej,
  • dobra znajomość obsługi MS Office, w szczególności MS Excel,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność współpracy z podwykonawcami,
  • umiejętności negocjacyjne.

Zakres zadań:

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu,
  • nadzór i koordynacja pracy podwykonawców,
  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • współpraca z przedstawicielami Inwestora.

Oferujemy:

  • pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych – prywatna opieka medyczna, program zajęć sportowych i rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności kulturalnej,
  • współpracę w przyjaznej atmosferze, wśród najlepszych specjalistów w branży.

Obecnie w związku z rozpoczęciem realizacji nowych inwestycji poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.