Opis stanowiska pracy

Spółka POBURSKI Dachtechnik należy do wiodących przedsiębiorstw branży budowlanej w Polsce. Oferujemy nowoczesne rozwiązania systemowe w zakresie izolacji dachów płaskich, dachów i elewacji metalowych, nawierzchni parkingowych, dachów zielonych. Spółka wykonała więcej, jak 8 000 000 m2 dachów i fasad.

Obecnie poszukujemy do zespołu

Kierownika robót

Miejsce pracy: Dolny Śląsk, Wielkopolska

Obowiązki:

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy,
  • Zapewnienie terminowości i wysokiej jakości realizacji pod względem technicznym oraz ekonomicznym,
  • Koordynacja prac realizowanych przez podwykonawców,
  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP oraz regulaminu budowy,
  • Raportowanie bieżącego postępu prac oraz stanu BHP na budowie do Zarządu,
  • Sporządzanie dokumentacji dotyczącej prowadzonego procesu budowlanego.

Oczekiwania:

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.
  • Minimum 2 - letniego doświadczenie w pełnieniu funkcji nadzoru budowy (w tym 1 roku jako Kierownik robót)
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych i czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Praca zespołowa.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w firmie działającej na polskim rynku od ponad 15 lat,
  • Pracę z ekspertami w branży budowlanej,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj"

Prezentacja firmy

wykonywanie izolacji przemysłowych dachów płaskich

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne