Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja prac budowlanych
  • Zarządzanie pracą zespołu pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji realizowanych projektów i bieżące raportowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • Doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub robót
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie według umowy o pracę na pełny etat
  • Regularne atrakcyjne zarobki
  • Możliwość rozwoju i awansu w firmie
  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów budowlanych za granicą

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o mocnej pozycji na ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna