Kierownik robót ziemnych/Majster

JMR Polska

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma 1111 Demolition jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem specjalizującym się w wykonywaniu wszelakich usług maszynami budowlanymi. W związku z rozpoczęciem prac w prestiżowym projekcie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Kierownik robót ziemnych/ Majster budowy

Opis stanowiska:
• kierowanie budową, nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót ziemnych, zgodnie z projektem budowlanym
• kontrola dokumentacji technicznej i harmonogramów
• prowadzenie dokumentacji budowy, przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
• rozliczanie zrealizowanych prac i harmonogramów
• zarządzanie zespołem pracowników

Wymagania

• doświadczenie w prowadzeniu robót ziemnych
-mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

Prezentacja firmy

Firma JMR POLSKA jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem specj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie