Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik robót w branży AKPiA

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

• Aktywny udział w procesie ofertowania (kosztorysowanie, tworzenie dokumentacji ofertowej);

• Opracowywanie dokumentacji dot. realizacji prowadzonych prac w branży AKPiA (harmonogramy, budżet, POR, BIOZ,itp.);

• Przygotowanie, nadzorowanie oraz prowadzenie prac w branży AKPiA w przemyśle w zakresie:

  o Nadzór nad właściwą technologią prowadzenia prac i stosowanych rozwiązań

  o Optymalizacja kosztów prowadzonych prac, ocena ryzyka na każdym etapie   projektu

  o Tworzenie oraz weryfikowanie budżetu prowadzonych prac

  o Prowadzenie dokumentacji projektowej i poprojektowej

  o Alokacja i zarządzanie zespołami wykonawczymi

  o Bieżące zarządzanie ryzykami na budowie i rozwiązywanie problemów;

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe elektryczne (preferowany kierunek studiów: mechatronika lub automatyka);

• Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu realizacji prac na stanowisku kierownika robót / inżyniera budowy realizującego prace na obiektach przemysłowych w branży AKPiA;

• Praktyczna umiejętność wyceny i kosztorysowania prac elektrycznych;

• Doświadczenie we współpracy z partnerami biznesowymi (dostawcy, podwykonawcy, klienci);

• Umiejętność kierowania zespołem ludzi, samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, silna motywacja

• Zdolności organizacyjne oraz praktyka w kierowaniu ludźmi;

• Znajomość norm, przepisów i rozwiązań obwodów AKPiA do stref zagrożonych wybuchem

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

• Świadectwo Kwalifikacyjne – D;

• Min. dobra znajomość MS Office i AutoCAD, mile widziany MS Project i SAP;

• Uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie;

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

• Wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy;

• Szeroki pakiet świadczeń socjalnych;

• Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie CV korzystając z przycisku „APLIKUJ“

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.