Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• Nadzór i koordynowanie robót budowlanych,
• Nadzór nad Podwykonawcami,
• Sporządzanie obmiarów, przedmiarów robót, zamówień i zapytań ofertowych,
• Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
• Współpraca z kierownikiem budowy,
• Nadzór nad gospodarką materiałową,
• Analiza i optymalizacja projektów przetargowych, budowlanych, wykonawczych,
• Rozliczanie robót instalacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami,
• Samodzielne prowadzenie robót telekomunikacyjnych, w zakresie rozległych sieci optotelekomunikacyjnych, budowy przyłączy technicznych na potrzeby sieci miejskiej i linii międzymiastowej,
• Przygotowywanie dokumentacji z budowy wraz z odbiorami,
• Sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
• Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:
• Pracę pełną wyzwań w renomowanej firmie,
• Konkurencyjne warunki zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Możliwość realizacji pomysłów, aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy i jej projektów,
• Pracę z najnowszymi technologiami telekomunikacyjnymi w grupie doświadczonych profesjonalistów, w firmie o ugruntowanej pozycji na rozwijającym się rynku.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne - branża telekomunikacyjna, teletechniczna,
• Znajomość Prawa Budowlanego, Prawa Energetycznego i przepisów wykonawczych do tych ustaw,
• Mile widziane Świadectwo Kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych,
• Znajomość programów AutoCAD i MS Office,
• Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności telekomunikacyjnej,
• Minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Odpowiedzialność, samodzielność, sumienność,
• Dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w szeroko rozumianej dziedzinie jaką są różneg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja