kierownik robót sanitrnych, projektant instalacji sanitarnych

Carolina Group Sp. z o.o.

05-075 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Nadzór nad realizacją prac w zakresie instalacji sanitarnych na budowie
  • Analiza ofert podwykonawców,dostawców
  • Negocjacje warunków umów z podwykonawcami, dostawcami
  • Rozliczanie i odbiór robót w zakresie branży sanitarnej
  • Koordynacja robót sanitarnych
  • Nadzorowanie realizacji prac instalacyjnych oraz dbanie o jakość, postęp i terminowe wykonanie
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Współpraca z Zamawiającym, projektantami i działami Spółki
  • Kontrola oraz dokumentowanie jakości prowadzonych prac branży sanitarnej
  • Kontrola kosztów inwestycji w czasie jej trwania oraz współudział w zarządzaniu kosztami budowy
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.
  • Sporządzanie projektów instalacji sanitarnych
  • Koordynacja projektów z innymi branżami
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych
  • Pełnienie nadzoru autorskiego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu sanitarnym.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w bezpośrednim wykonawstwie projektów sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, etc.)
  • Umiejętność współpracy zespołowej.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności programu Excel
  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCad oraz Norma.
  • Uczciwość, lojalność, rzetelność.
  • Dyspozycyjność.
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się kompleksową aranżacją powierzchni użytkowych począw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria