Kierownik Robot Sanitarnych

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - wrocławskiej firmy specjalizującej się w budownictwie przemysłowym, poszukujemy młodej i ambitnej osoby na stanowisko:

Kierownik Robot SanitarnychMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Organizacja oraz nadzór budowy
  • Terminowa realizacja prac, zgodnie z dokumentacją oraz harmonogramem
  • Sporządzanie kosztorysów
  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy
  • Współpraca z Inwestorem
  • Nadzór nad podwykonawcami i dostawcami
  • Przygotowywanie rozliczeń podwykonawców
  • Wycena materiałów budowlanych
  • Udział w pracach projektowych

Wymagania:

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, kiierunkowe
  • Uprawnienia budowlane w branży sanitarnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość cen materiałów budowlanych
  • Mile widziane doświadczenie w pracach projektowych
  • Dyspozycyjność do pracy na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania grupą

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt managerski
  • Rynkowe wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy i kompetencji
  • Samochód służbowy i pozostałe, niezbędne narzędzia pracy
  • Zakwaterowanie w przypadku pracy z dala od miejsca zamieszkania
  • Możliwość powrotu do Wrocławia 3 razy w tygodniu (w przypadku delegacji w woj. śląskim)
  • Pracę w młodym zespole
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy
  • Swobodę działania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.