Kierownik Robót Sanitarnych

AGP Metro Polska S.C.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym
  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
  • Nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu
  • Nadzór i koordynacja pracy podwykonawców
  • Analiza dokumentacji technicznej (w tym weryfikacja oraz optymalizacja rozwiązań projektowych)
  • Sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac
  • Współpraca z działem technicznym
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności instalacyjnej sanitarnej (uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót Sanitarnych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, MS Project, AutoCad
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie
  • Pakiet świadczeń dodatkowych obejmujący opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz dodatkowe zajęcia językowe
Prześlij CV za pomocą przycisku APLIKUJ.