Trakcja PRKiI S.A.
Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z realizowanym w okolicach Szczecina kontraktem poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik robót sanitarnych

Opis stanowiska

  • Nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i budżet.
  • Rozpracowanie dokumentacji dot. realizowanego zadania (przyjęcie stosowanej technologii robót, opracowanie harmonogramu robót / dostaw materiałowych, sprzętu, transportu, zamknięć torowych).
  • Realizacja robót zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego.
  • Dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP, Ppoż. i ochrony środowiska przez pracowników zatrudnionych na budowie.
  • Nadzór i koordynacja pracy podwykonawców.
  • Podział zakresu robót pomiędzy majstrami zgodnie z przyjętym harmonogramem robót, jak również pomiędzy pozostałą kadra techniczną.
  • Sporządzanie harmonogramu dostaw materiałów i sprzętu w oparciu o harmonogram robót.
  • Kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu inżynieria środowiska.
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i instalacji.
  • Mile widziane co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie instalacji i sieci wod.-kan. przy realizacji inwestycji kolejowych.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Znajomość prawa budowlanego, przepisów FIDIC.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel na poziomie zaawansowanym.
  • Dobra znajomość programów MS Project, AutoCad.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.