Opis stanowiska pracy

Główne zadania:
- ścisła współpraca z Kierownikiem budowy na każdym etapie realizacji budowy
- realizacja robót zgodnie z budżetem i terminem
- kontrola dostaw i jakości materiałów
- rozliczanie robót i sporządzanie dokumentacji technicznej
- przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

Wymagane
- Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
- uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych i kanalizacyjnych (dot. Kierownika Robót)
- Umiejętność pracy na komputerze (MS Office, NORMA);
- Umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej;
- Dobra organizacja pracy własnej;
- Zaangażowanie, dyspozycyjność odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
- Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
- Rozwijającą pracę z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych;
- Wynagrodzenie motywacyjne, adekwatne do wyników pracy;
- Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy)

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Budowlane "MAXBUD" ABJ Sp. z o.o. powstało w 1987 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Kontynuacja umowy po okresie próbnym
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
premia uznaniowa, motywacyjna
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie