Kierownik robót sanitarnych / inżynier budowy

Zio-Max Marcin Ziopaja

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym
  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
  • Koordynacja prac sił własnych i podwykonawców
  • Sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac
  • Weryfikacja kalkulacji kosztowych
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Monitoring kosztów budowy
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • Współpraca z GW, Inwestorem i innymi Wykonawcami
  • Nadzór nad przestrzeganiem BHP

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne- inżynieria środowiska
  • Uprawnienia do kierowania robotami branży sanitarnej mile widziane
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Rzetelność i uczciwość
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w terenie

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą branży budowlanej. Projektujemy, wykonujemy i wyposażamy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca