KIEROWNIK ROBÓT (roboty żelbetowe) - OD ZARAZ

Kamar Construction Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozpoczęciem nowej inwestycji na terenie Warszawy poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Robót - OD ZARAZ

Obowiązki:

- kierownie realizacją budowy oraz samodzielnymi brygadami ciesielsko - zbrojarsko - murarskimi,

- przygotowanie harmonogramu prac

- wypełnianie obowiązków wynikających z prawidłowej realizacji inwestycji i nadzór nad jakością robót zgodnie z harmonogramem

- kontrola oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji,

- prowadzenie dokumentacji budowy,

- ścisła współpraca z działem logistyki,

- rozliczenia budowy, przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

- doświadczenie w kierowaniu robotami żelbetowymi związaniymi ze wznoszeniem budynków kubaturowych - min 2 lata

- wykształcenie wyższe, kierunkowe

- uprawnienia w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej będą dodatkowym atutem

- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

- odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja pracy,

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Zajmujemy się działalnością budowlaną, głównie w zakresie wykona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie