Kierownik Robót Palowych / Inżynier Budowy

Franki Fundamenty S.A.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

• koordynowanie przebiegu kontraktu,
• organizacja zaplecza budowy,
• nadzorowanie i koordynacja robót,
• kontrola podwykonawców,
• kontrola terminowości oraz jakości prowadzonych prac,
• sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
• nadzorowanie procedury odbiorowej
• gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo),
• min. 1 – roczne doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera budowy oraz min. 2 - letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika robót palowych
• uprawnienia konstrukcyjno - budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń (dla stanowiska Kierownika Robót)
• znajomość problematyki geotechnicznej,
• umiejętność analizowanie dokumentacji projektowej,
• znajomość programów/pakietów: MS Office, AutoCad,
• prawo jazdy kat. B
• umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,
• od kandydatki/kandydata oczekujemy: sumienności, dyspozycyjności, zaangażowania, komunikatywności, wysokiej kultury osobistej

Prezentacja firmy

Franki Fundamenty S.A należy do grupy kapitałowej Via Polonia i działa n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji