kierownik robót ogrodniczych

Ogrodownia Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do głownych obowiązków kierownika robót ogrodniczych będzie należało:

• prowadzenie, nadzorowanie i koordynacja robót budowlanych w zakresie zagospodarowywania terenów,w tym :zagospodarowanie terenów zielonych ,wykonywanie pełnego spektrum nawierzchni, dachów w technologii dachów zielonych , małej architektury, nasadzeń roślinnych itp., zgodnie z dokumentacją projektową, obowiązującymi przepisami, ustalonym harmonogramem i wymogami jakości

• organizacja placu budowy, kontrola przestrzegania regulaminu pracy i zasad

BHP, nadzór nad pracownikami, kontrola nad właściwym sposobem zatrudniania

• sporządzanie harmonogramów, nadzór nad prawidłowością i harmonogramem wykonywanych prac, kontrola realizacji przekazanego budżetu wykonawczego,

• negocjowanie warunków dostaw robocizny i materiałów, podwykonawców i koordynowanie zamawiania dostaw materiałów (zamówienie, kontrola cen, umowy, zlecenie, terminy płatności), rozliczenie prowadzonych robót, opisywanie faktur ,

• nadzór nad sprzętem i środkami transportu w związku z kierowanymi robotami,

• współpraca i komunikacja z Kierownikiem Budowy ze strony GW ,udział w cotygodniowych koordynacjach,

• udział w odbiorach, współpraca z Inspektorem Nadzoru,

• gromadzenie i opracowywanie dokumentacji związanej z prowadzonymi robotami - sporządzanie notatek i pism oraz bieżące zamawianie/gromadzenie dokumentów do dokumentacji powykonawczej,

• współpraca i koordynowanie prac z projektantami - opracowywanie rozwiązań wykonawczych, rozwiązań zamiennych.

Wymagania

• doświadczenie w nadzorze w zakresie zagospodarowywania terenów zewnętrznych,

• znajomość zasad w nadzorowaniu i realizacji budowy zgodnie z projektem i współpracy na budowie realizowanej w trybie generalnego wykonawstwa

• znajomość auto-cada, programów kosztorysowych i doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót

• wykształcenie wyższe lub min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

• znajomość rynku podwykonawców i dostawców,

• znajomość najnowszych trendów i technologii w branży ogrodniczej i budowlanej

• dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B

• umiejętność skutecznego organizowania i kierowania robotami budowlanymi, zarządzania czasem i wyznaczania priorytetów,

• umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia oraz rozwinięte umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

• mile widziane: język angielski lub niemiecki

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się projektowaniem i realizacją obiektów architektu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
5 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie
Branża / kategoria:
Praca Inne