Opis stanowiska pracy

Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym dostawcą usług w zakresie prefabrykacji, montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych i przemysłowych. Klienci cenią u nas profesjonalizm pracy i wysoką jakość, jak również kompleksowość realizacji „pod klucz”.

Dla nas najważniejsza jest nasza kadra, dzięki której mamy możliwość realizować skomplikowane i wymagające zadania w bezpiecznym środowisku pracy. Dbając o rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników pomagamy im również spełniać swoje ambicje zawodowe. Dzięki temu już od ponad 60 lat jesteśmy liderem w branży.

Do zadań kierownika robót należy:

  • Realizowanie zadań na budowach i obiektach energetycznych na terenie całego kraju oraz za granicą
  • Organizacja pracy podległego zespołu – nadzór bezpośredni nad zadaniami związanymi z remontami, modernizacjami i montażami kotłów, rurociągów lub konstrukcji stalowych i innych urządzeń w przemyśle energetycznym
  • Odpowiedzialność za terminowe i jakościowe wykonanie prac

Chcielibyśmy aby kandydat posiadał:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, energetyka)
  • Dobrą znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów Excel, Word, programów wspomagających projektowanie, planowanie, harmonogramowanie
  • Dyspozycyjność, mobilność, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pomoc we wdrożeniu do pracy
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia w zawodzie
  • Kursy zawodowe, szkolenia techniczne, zdobywanie uprawnień i certyfikatów
  • Pakiet socjalny: karty multisport, karnety na basen, bilety do kina, ZFŚS, kasa zapomogowo-pożyczkowa itp.