Kierownik robót Kolejowych

ERM S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,
• Współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót,
• Koordynowanie i rozdział robót na powierzonym odcinku,
• Współpraca z działem ofertowania w celu wygenerowania najlepszych rozwiązań dla przygotowywanych ofert
• Współpraca w przygotowywaniu umów, kontraktów, porozumień związanych z realizowanymi inwestycjami
• Planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,
• Udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót oraz dokumentacji projektowej

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe,
• uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności kolejowej;
• doświadczenie jako kierownik budowy lub kierownik robót na robotach związanych z budową (przebudową, rozbudową, modernizacją) linii kolejowych;
• mobilność na terenie kraju,
• znajomość języka angielskiego mile widziana.

Prezentacja firmy

Z satysfakcją informujemy, że firma ERM S.A. jest podmiotem, który zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria