Kierownik Robót / Kierownik Budowy

NEO-BUD

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Generalny wykonawca robót budowlanych przemysłowych i mieszkaniowych firma NEO-BUD poszukuje do pracy na terenie Poznania i okolic kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót/ Kierownik Budowy

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć:

- sprawowanie funkcji Kierownika na realizowanych inwestycjach

- koordynowanie robót budowlanych firm podwykonawczych i "sił własnych",

- koordynowanie zamówień w hurtowniach i u dostawców produktów

- nadzór nad realizacją procesów budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram,

- rozliczenia ekip wykonawczych z powierzonego materiału,

- współudział w procesie odbiorów prac,

- sporządzanie, weryfikacja przedmiarów i obmiarów robót,

- opracowywanie harmonogramów robót,

- poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów projektu,

- bieżące raportowanie stanu robót,

- kosztorysowanie prac budowlanych.

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo,

- mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- biegła znajomość i obsługa pakietu Autodesk,

- umiejętność pracy w zespole,

- prawo jazdy kat.B.

OFERUJEMY:

- Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego w tym uprawnień budowlanych,

- Udział w ciekawych, niepowtarzalnych projektach,

- Udział w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

- Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV klikając w "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Zajmujemy się przede wszystkim generalnym wykonawstwem inwestycji... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny, kolejne na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis