Kierownik robót (inżynier) - instalacje elektryczne, teletechnika

Elektromontaż Gdańsk SA

Szczecin, Łódż, pomorskie

Opis stanowiska pracy

ELEKTROMONTAŻ GDAŃSK SA zajmuje się projektowaniem, produkcją, instalowaniem i serwisem urządzeń oraz systemów elektrycznych silnoprądowych i słaboprądowych dla obiektów ;w użyteczności publicznej, energetycznych, przemysłowych, infrastruktury i statków.

W związku z ciągłym rozwojem i pozyskiwaniem kolejnych kontraktów montażowo-instalacyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin i okolice , Łódz i okolice

Obowiązki:

  • planowanie i prowadzenie robót budowlanych (elektroinstalacje, teletechnika) na budowach krajowych i zagranicznych;
  • nadzór nad pracami podwykonawców;
  • weryfikacja dokumentacji pod kątem optymalizacji rozwiązań;
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej;
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (branżowe);
  • uprawnienia budowlane dla sieci, instalacji, urządzeń (bez uprawnień – funkcja inżyniera budowy);
  • uprawnienia SEP (lub gotowość do egzaminu);
  • umiejętność analizy dokumentacji projektowej i dokonywania obmiarów.
  • znajmość j.niemieckiego i/lub j.angielskiego (dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • umowa o pracę;
  • możliwość zatrudnienia od zaraz.

Prezentacja firmy

Elektromontaż Gdańsk SA zajmuje się kompleksowym wykonawstwem rob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka