Kierownik Robót Instalacyjno-Sanitarnych we Wrześni

REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k.

Września, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Generalny Wykonawca zatrudni Kierownika Robót Instalacyjno -Sanitarnych z uprawnieniami bez ograniczeń do realizacji kontraktu na terenie Wrześni.
Zakres obowiązków:

Planowanie i koordynacja robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu,
Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót instalacyjnych,
Zarządzanie podległym zespołem,
Wsparcie Kierownika Budowy,
Weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztowej,
Uzgadnianie projektów wykonawczych z zamawiającymi,
Prowadzenie przetargów i negocjacji z podwykonawcami,
Rozliczanie robót instalacyjnych i uczestnictwo w odbiorach.

Wymagania

Ukończone studia wyższe techniczne,
Uprawnienia wykonawcze w zakresie sieci i instalacji HVAC,
Min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku ,
Umiejętność zarządzania projektem,
Samodzielność oraz doskonała organizacji pracy własnej,
Prawo jazdy kat. B.
mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Prezentacja firmy

Rembor General Sp. z o.o. Sp. k. to renomowana firma budowlana istniejąc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
8 misięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie