Kierownik Robót Instalacji Sanitarnych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Planowanie robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu,
  • Nadzór nad terminową realizacją wykonywanych prac,
  • Nadzór nad dokumentacją oraz jakością wykonywanych robót,
  • Zarządzanie podległym zespołem około 15 pracowników,
  • Weryfikacja dokumentacji pod względem techniczno-kosztowym,
  • Prowadzenie przetargów i negocjacji z podwykonawcami,
  • Rozliczanie robót instalacyjnych i uczestnictwo w odbiorach,
  • Bieżące wsparcie Kierownika Budowy oraz całego zespołu.

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe ( preferowane: Inżynieria środowiska),
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników,
  • Samodzielność oraz doskonała organizacji pracy własnej,
  • Punktualność oraz dbałość o terminowość wykonywanych prac.

Oferujemy:

  • Stałą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto, telefon, laptop / tablet).
Oferta dotyczy pracy stałej.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: KRS/08/2018/KLC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.