Kierownik Robót Elektrycznych

POLAQUA Sp. z o.o.

Zamienie, mazowieckie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zamienie

W związku z prowadzonym projektem budowy drogi ekspresowej S7 do biura budowy w okolicach Lesznowoli (powiat piaseczyński) poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Zadania:

• nadzór nad procesem wykonania instalacji elektrycznych wraz z robotami towarzyszącymi;
• koordynacja wykonywanych robót budowlanych w podległym zakresie;
• harmonogramowanie robót oraz nadzór nad terminowością ich wykonania;
• nadzór nad realizacją zadań wykonywanych przez podwykonawców oraz odbiór robót;
• sprawowanie kontroli nad techniczną dokumentacją inwestycji;
• odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe inżynieryjne
• uprawnienia do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej bez ograniczeń, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub odpowiadające im ważne uprawnienia wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów uprawniające do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i instalacji elektrycznych
• min. 5–letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót elektrycznych.

Oferujemy:

• umowa o pracę,
• zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
• warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
• pakiet socjalny, w tym opieka medyczna, karta sportowa, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.