Kierownik Robót Elektrycznych

AGP Metro Polska S.C.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Kierowanie robotami oraz koordynacja i nadzór nad podwykonawcami instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Planowanie i koordynacja robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz przepisy BHP
  • Tworzenie harmonogramów realizacji robót, kontrola wykonania prac
  • Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów, dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej i kosztorysowej oraz optymalizacja zastosowanych rozwiązań
  • Nadzór nad dokumentacją powykonawczą

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji elektrycznych
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego
  • Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zakresie realizacji projektów obiektów przemysłowych, biurowców, budynków użyteczności publicznej lub osiedli mieszkaniowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Dobra znajomość programu AUTOCAD i Pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie
  • Pakiet świadczeń dodatkowych obejmujący opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz dodatkowe zajęcia językowe
Prześlij CV za pomocą przycisku APLIKUJ.